Slavností zakončení školního roku

V pátek 17. června proběhlo na Norbetce u Vysočan slavnostní zakončení školního roku, kterého se mohli zúčastnit všichni členové jedovnického Pionýra. Sešlo se nás zde celkem přes 60 malých i velkých Žabek, abychom společně uzavřeli školní piorok 2021/2022. V 18:30 vzplanul slavnostní oheň, na který navazovalo slavnostní vyhodnocení stupňů. Letos jsme rozdali mezi malé Žabky celkem 14 piovaků a pionáramků za dokončenou Nováčkovskou zkoušku, jedno piotričko za splněný 1. stupeň, jeden pioručník za splněný 2. stupeň a dokonce 5 piomikin za dokončený 3. stupeň. Letos jsme opět rozdávali již tradičního „pioakčňáka“, tedy odměnu pro dítě, které se aktivně účastní schůzek a našich pioakcí- tuto odměnu si odnesly dokonce dvě dívky a to Bettynka a Bělinka. 

Po slavnostním vyhodnocení si účastníci opekli špekáček a nepřespávající děti nás večer opustily. Ti odvážnější zůstali do soboty, kdy si dopoledne zahráli několik her a uvařili ve skupinkách buřtguláš. Mladší děti odcházely odpoledne na autobus a nejstarší – Skokani, zůstali až do neděle. Druhou noc využili na spaní pod širákem.

Doufáme, že si všichni užili nejen slavnostní zakončení (případně celý víkend), ale celý školní piorok a na všechny malé i velké Žabky se budeme těšit na táboře případně zase v září!

Peťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *