Vánoční schůzka

Dne 16. 12. 2016 se konala vánoční schůzka Skokanů. Jako každý týden jsme se sešli v 16:00 v klubovně, tentokrát to ale bylo vše jiné. Z klubovny na nás v tento den dýchala vánoční atmosféra. Na začátku schůzky jsme připravovali exotické ovoce, které nám nakoupila Maruška a které jsme potom všichni společně ochutnávali. Na seznamu jsme měli tyto druhy: pyhisalis, kokos, kumquat, granátové jablko,mango, granadilla, karambola, kiwano, banán plantain, liči, papaya, kaki, tamarillo a pitahaya červená. Potom nás čekal vánoční kvíz, který si pro nás připravila Maruška s Luckou „Dračicí“. Soutěžili jsme ve třech týmech- Kappa, Fanklub Dominiky Myslivcové a tým Bouchači. Bylo to těsné, ale nakonec vyhrál tým Bouchači a za odměnu si odnesli láhev dětského šampaňského.

Každý z nás donesl jeden drobný vánoční dáreček, který jsme si navzájem rozdali. Už se blížil konec schůzky a tak nám Viky na svůj akordeon zahrál vánoční koledy, rozdali jsme si dárečky, co nám nechal pod stromečkem pioJežíšek a rozutekli jsme se do svých domovů.

Za mě můžu říct, že se vánoční schůzka velice povedla!! Těším se na všechny skokany po novém roce a to hned v pátek 6. 1. 2017!

Peťa

Na fotky z vánoční schůzky se můžete podívat !!!ZDE!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *