FILMOVÝ FESTIVAL 2018

 

Letní filmový festival
Hornice u Jemnice 9. – 18. 7. 2018

Návštěvník festivalu se může těšit na soutěže, pracovní dílny, autogramiády známých osobností, vzdělávací workshopy a mnohá setkání s českými a zahraničními osobnostmi filmového světa.  Návštěvníci mohou také navštívit některé filmové projekce a využít bohatou nabídku festivalového programu. Celý festival bude završen velkolepou after party s filmovými hvězdami.

Cena festivalu 2.400,- Kč                Pro nečleny 2.700,- Kč
                                                         (zaplacený členský příspěvek)   

Tábořiště v Hornici má pevnou budovu, stany s podsadou, krytou jídelnu, suché WC, sprchy. V blízkosti tábořiště malý rybníček a 3 km od tábořiště koupaliště. Pro děti je zajištěna strava 5x denně, pitný režim, pestrý program, celodenní výlet, soutěže a odměny. Program a dozor nad dětmi zajišťuje odborný dohled. Tábor je vhodný pro děti 7 – 15 let.

Vyplněné PŘIHLÁŠKY, prosíme, zasílejte do konce května 2018 na naši uvedenou emailovou adresu, nebo předejte kontaktní osobě na schůzce. Celá částka musí být uhrazena nejpozději do konce června 2018 na náš účet.

Bankovní spojení –  Česká spořitelna: 1361965339/0800  
Konstantní symbol: 308   
Variabilní symbol: uveďte datum narození dítěte
do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte

Nedílnou součástí této přihlášky je potvrzení dětského lékaře o způsobilosti dítěte zúčastnit se letního tábora a potvrzení o bezinfekčnosti, které podepíšete u autobusu.

Doprava na tábor je zajištěna společným autobusem 9. července 2018 od kulturního domu v Jedovnicích.  Přesný čas se dozvíte na informační schůzce před táborem.

Všechny informace dostanete emailem po přihlášení a na informační schůzce před táborem během června.

Více informací  na tel.:
Pavlína Héčová 777 549 005,
736 269 919

Email: pionyr.jedovnice@seznam.cz

Níže si můžete prohlédnout video s táborovou základnou a jejím okolím: