Tábor 2021

TAJEMSTVÍ KŘIŠŤÁLOVÉ LEBKY

Hornice u Jemnice 14. 8. – 21. 8. 2021

Našlo se jich již desítky, ale spousta z nich stále čeká na své objevení. Kde se ukrývají a je lehké je získat? Překupníci vyrábějí jejich falzifikáty a ty je potřeba rozpoznat. Pojď s námi propátrat džungli a odhalit, kdo má křťálové lebky za lubem. Je potřeba být odvážný, mít dostatek kuráže a nebát se nebezpečí, která mohou na cestě číhat. Zkušených záhadologů není nikdy dost, proto vyraz s námi – odtajnit tuto záhadu. Je to pravda nebo jen výmysl?

Cena výpravy pro zkušené záhadology   2.400,- Kč        Nováček výpravy  2.800,- Kč
                (zaplacený
členský příspěvek)                           (nezaplacený členský příspěvek)

Tábořiště v Hornici má pevnou budovu (elektřina, plyn, voda), stany s podsadou, krytou jídelnu, suché WC, sprchy. Kolem tábořiště protéká potok a v blízkosti tábořiště se nachází malý rybníček. Pro děti je zajištěna strava (umíme se přizpůsobit i různým dietám), pitný režim, pestrý nadupaný program, (celodenní výlet), soutěže a odměny. Program a dozor nad dětmi zajišťuje odborný dohled. Tábor je vhodný pro děti 7–15 let. Tábor jsme již navštívili v roce 2018 – Filmový festival.

Vyplněné PŘIHLÁŠKY společně se ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTÍ zasílejte do konce května 2021 (nebo do naplnění kapacity) na naši uvedenou emailovou adresu. Celá částka musí být uhrazena nejpozději do konce června 2021 na náš účet. Pokud by se tábor z nařízení vlády nekonal, celá částka Vám bude vrácena zpět.

 

Bankovní spojení
Česká spořitelna: 1361965339/0800  
Konstantní symbol: 308   

Variabilní symbol: uveďte datum narození dítěte
do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte – NE rodiče!

Doprava na tábor je zajištěna společným autobusem 14. srpna 2021 od kulturního domu v Jedovnicích.  Přesný čas se dozvíte na informační schůzce před táborem, kde odevzdáte vytištěnou přihlášku a zdravotní způsobilost.

Všechny informace dostanete emailem po přihlášení a na informační schůzce před táborem během června.

Více informací na tel.: Mgr. Pavlína Héčová 777 549 005, 736 269 919
Email: pionyr.jedovnice@seznam.cz