Den otevřených kluboven

  Jedovničtí pionýři se zapojili do celorepublikového projektu „Dobrodružství na míru“ díky kterému pro Vás připravili čtyři dny otevřených dveří. Zájemci, kteří chtěli naši klubovnu navštívit, měli možnost v sobotu 8. Září. Od 14:00 h. za kulturním domem bylo připraveno pro děti a jejich rodiče soutěžní odpoledne s názvem BRAMBORIÁDA.

                Děti soutěžily v hodu bramborou, skákalo se v pytlích, skládali se papírové origami, vařily se v kotlíku brambory na loupačku. V loupání nejdelší slupky vyhrál Vít Pernica s délkou 80 cm. To byla ukázka z dalších mnoha soutěží.

                Po splnění všech disciplín, čekala na soutěžící odměna. Pro dospělé byla vyhlášena soutěž o nejlepší bramborový pokrm. Čímž děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili a pochlubili se svým kuchařským uměním. Sešly se nám bramboráky na různé způsoby, dalamánky i bramborové koblihy, které vyhrály. Maminky si tak za své recepty odnesly maličkosti do kuchyně.

                Během týdne jste mohli navštívit v naší klubovně RUKODĚLKY s různými materiály a odnést si domů malé výrobky, akci nazvanou VZPOMÍNEJ, při níž probíhalo promítání fotek a videí. Celé naše otevřené dny uzavíraly DESKOVÉ HRY pro všechny zájemce bez rozdílu věku.

                Děkujeme všem, kteří se akcí zúčastnili a projevili o náš oddíl zájem.

Schůzky pro starší děti (5. – 9. Třída) probíhají každou středu v klubovně za kulturním domem od 17:00 – 18:30h.

Schůzky pro mladší děti (1. -4. Třída) probíhají každý pátek v klubovně za kulturním domem od          16:00 – 17:30h.

Spajdík

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *