Indiánská víkendovka

Blíží se konec školního roku a s ním i dlouho očekávané prázdniny. Než si ale začneme užívat volna, čeká nás letošní poslední předprázdninová víkendovka, která se ponese v Indiánském duchu. Rozhodně nesmíš chybět u indiánských rituálů, soutěží, her, rozdělávání ohně či vyrábění talismanů, návštěvy šamana, nebo lovení bizonů. Indiáni tě nejlépe uvítají a vezmou za svého, pokud budeš jako jeden z nich, proto, jestli máš možnost, vezmi si sebou indiánské doplňky (čelenky, pera, lapač snů, batikované oblečení, korálky apod.)

Pokud se nechceš účastnit celé víkendovky, ale pouze slavnostního večera v pátek 15. 6. 2018, kdy proběhne, ocenění zkoušek dle stupňů v Pionýru (rozdávání pionáramků, piotriček a pioručníků), zkrátka zhodnotíme celý uplynulý rok, máš možnost. Vyrazíš s námi v 15:30 hodin od pionýrské klubovny, zúčastníš se slavnostního vyhodnocení a večer si pro tebe přijedou tvoji rodiče.

Všichni společně vyrážíme 15. 6. 2018 v 15:30 hodin od pionýrské klubovny. Dětem dejte na cestu malý batoh, který si ponesou na zádech, se svačinou, přezuvkami a hlavně dostatečným množství pití.

Pokud s námi budeš na víkendovce až do neděle, sbal si do druhého batohu, který pojede autem: oblečení na 3 dny, dostatek spodního prádla, plavky, pohodlné a pevné boty! hygienické potřeby, šátek, utěrku, hrnek, ešus, příbor, blok a psací potřeby, kartičku pojištěnce, indiánské doplňky, baterku, spací pytel a karimatku (vzhledem k tomu, že všechny věci budou na místo přepraveny autem, nenoste prosím karimatku a spací pytel přednostně do klubovny, ale až v čas odjezdu ke klubovně, děkujeme).

Pokud se zúčastníš jen slavnostního večera, přijedou si pro tebe tvoji rodiče v pátek ke kostelu do Ostrova u Macochy ve 20:30 hodin.

Pokud s námi zůstaneš na celou Indiánskou víkendovku vrátíme se 17. 6. 2018 předpokládáme ve 12:00 hodin, upřesníme SMS k pionýrské klubovně v Jedovnicích.

Cena celé víkendovky: pro členy: 300 Kč pro nečleny: 350 Kč

Pokud nepřespáváš, ale zůstáváš jen na páteční večer, neplatíš nic.

Upozorňujeme, že na víkendovce s námi je veškerá elektronika zakázaná a za ztrátu věcí, které nejsou nutné k účasti (finanční obnos, hodinky, fotoaparáty, šperky…) neručíme!

 

 

Přihlásit se můžete v klubovně na schůzkách, nebo na telefonním čísle 702 525 984 (Mia, Marcela Zouharová)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *