Letní olympijské hry 2012

O víkendu 15. – 17. června 2012 jsme v počtu 22 dětí vyrazili na letní olympijské hry do Rájce – Jestřebí. Všichni sportovci jsme se ubytovali v místní škole, kde pro nás bylo připraveno výborné hřiště. Před zahájením olympijských her jsme navštívili místní zámek, kde jsme zhlédli prohlídku v kostýmech s připravenou scénkou na téma knihy Tří mušketýrů.

                Po návštěvě zámku jsme se přemístili na hřiště, kde započalo slavnostní zahájení LOH 2012. Společně jsme přislíbili, že budeme hrát férově a z dálky již přibíhal běžec s olympijským ohněm, aby zažehnul naše víkendové soutěžení.

                Celý víkend jsme již soutěžili v různých disciplínách např. hod oštěpem, vrh koulí, skok do dálky, střelba z luku a ze vzduchovky, vzpírání činek a dalších mnoha disciplínách. K večeru se konala i soutěž v kolektivním sportu, kde proti sobě soutěžily tři týmy.

                Den se pomalu chýlil ke konci a my čekali na výsledky rozhodčí. Každý z nás byl spravedlivě odměněn, většina vybojovala poháry, někteří úspěšně i dva, ale všechny na krku hřála medaile z kolektivních sportů. Naši olympiádu jsme ukončili tradičním ohňostrojem a plní dojmů jsme se nemohli dočkat rána, až pojedeme domů a budeme se moci pochlubit svými výkony rodičům.

 

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *