Pionýři slaví

Všechna pionýrská sdružení po celé České republice slaví 25. výročí. Že se Vám to zdá málo, no ještě aby ne. Pionýr tady je dlouhá léta ale až v roce 1990 byla obnovena samostatná činnost, ale ponechán název Pionýr.

                My jsme naše narozeniny oslavili typickou činností, kterou se zabýváme celý rok. Připravili jsme akci pro děti a rodiče.  Účastníci po vlaštovkách, které jim ukazovaly směr a do cesty kladly úkoly, dorazili až do naší táborové základny Rakovanu, kde pro všechny bylo připraveno občerstvení a soutěže. V závodech bylo důležité, aby se zapojili i rodiče. Po úspěšném splnění stanoviště vyhráli soutěžící lístky do tomboly, ve které byly připraveny krásné ceny.

                Co by to bylo za narozeninovou oslavu bez dortu. Dort nám slavnostně rozkrojil pan starosta a pronesl pár milých slov. Tombola byla rozebrána, dort skoro snězený, ještě se nad ohněm opékalo pár špekáčků. Po příjemném dni jsme se pomalu přesouvali do svých domovů.

                My přejeme pionýru, aby ještě dlouho měl ty správné lidi, které baví svůj volný čas trávit smysluplně a mnoho dětí, které si odnesou do života hromadu kamarádů a zážitků.

Spajdík

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *