Pohádkový les

Krásné počasí vylákalo mnoho lidí se svými dětmi ve sváteční den 28. října do pohádkového lesa. Start byl u restaurace Barachov. Letos nás mile překvapil zájem návštěvníků. Pohádkovou trasu si přišlo projít 550 zájemců. U startu je přivítali piráti, kteří každého vybavili startovním lístkem, na který se celou cestu sbíraly razítka, ale i svítícím náramkem, aby rodiče neztratili své děti v lese.

                Trasa byla značena světýlky, která návštěvníky zavedla za nešiky Patem a Matem, lakomým Kohoutkem a hodnou Slepičkou, Ivánkem a Nastěnkou. Nechyběla ani perníková chaloupka, kde se rozdávaly perníky, v její blízkosti tančila maková panenka s motýlem Emanuelem a o kousek dál pekli dort Pejsek s Kočičkou. Jak to v pohádce bývá, vše dopadlo dobře, princ zachránil Sněhurku ani vlk nesežral Karkulku. Všichni, kteří s nasbíranými razítky dorazili až do cíle, dostali od samotného pana krále pamětní list a mohli se zahřát čajem nebo si opéct špekáček.

                Děkujeme všem maminkám za pomoc s perníčky a všem pohádkovým postavičkám, které nám zpříjemnily trasu, ale hlavně děkujeme Vám za Vaši účast. Veškeré vybrané peníze budou použity na účely dětí a vybavení klubovny.

Spajdík

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *