Pohádkový les

Jedovnická chatová oblast ožila pohádkovými postavami. Krásné podzimní počasí vylákalo do pohádkového lesa až 600 návštěvníků letošního pohádkového lesa. Jejich veliká účast nás velmi překvapila.

U startu účastníky přivítala pirátka s Marfuškou, které každého vybavily startovním lístkem, na který celou cestu sbíraly razítka, ale i svítícím náramkem. Ještě plácnutí se Spongebobem a vyráží se na trať.

Ve skupinkách 20-30 členů vchází společně po svítících lucerničkáchdo chatové oblasti, kde je čekají trpaslíci se Sněhurkou a hned na začátek se děti rozcvičí s Bobem a Bobkem. O kousek dál již v lese vaří polévku Rumcajs i s Mankou a opodál vyhlíží zakleté zvíře svou krásku. Ti, kteří šli tiše, nemohli přeslechnout krásný zpěv princezny ze mlejna, která s vodníkem prala prádlo. Velký úspěch hlavně u malých slečen měla pohádka Ledové království s princeznami Elsou a Annou. Pro opravdové pohádkové znalce byl připraven úryvek z pohádky Žabí princ. Razítko na svůj startovní lístek děti dostaly také od Slepičky s Kohoutkem, který se málem zadávil zrníčkem. Ani letos nechyběla perníková chaloupka s babkou a dědkem, kteří marně lákaly děti na perníčky. Děti byly šikovnější a vždy jim s perníčky utekly.

V cíli již na děti čekal pan král i s královnou, kteří za nasbíraná razítka dětem předali účastnický list.

Děkujeme všem maminkám za těsto na perníčky a všem pohádkovým postavičkám, že nám zpříjemnily trasu, ale hlavně děkujeme Vám za Vaši účast. Veškeré vybrané peníze budou totiž použity na účely dětí a vybavení klubovny.

Na článek v Blanenském deníku se můžete podívat !!!ZDE!!!

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *