Vánoční schůzka – Kuňky

Všichni jsme se společně sešli v krásně nazdobené klubovně, kde díky světelným řetězům a nazdobenému stromečku na nás dýchla opravdu vánoční atmosféra.  Na začátku schůzky jsme se seznámili s některými vánočními zvyky a dokonce si je vyzkoušeli. Rozřezávali jsme jablka a naštěstí jsme našli jen samé hvězdičky. Pouštěli jsme také loďky z ořechů a vyvěstili si budoucnost z litého vosku a mohu Vám říct, že se opravdu někteří z nás mají na co těšit.

        Již tradičně nemohla chybět ani soutěž v pečení vánočního cukroví. Děti donesly krásné, ale hlavně chutné cukroví a proto společné rozhodování a hlasování pro NEJ cukroví bylo velmi těžké a velký dík patří všem maminkám a babičkám, které cukroví každoročně připravují.

        Na naší vánoční schůzce nechyběly ani koledy, které jsme si díky Viktorkovi a jeho výborné hře na akordeon mohli zazpívat.  Pak již jsme si mezi sebou rozdali vlastnoručně vyrobené dárky a nestačili se divit kolik nápadů a krásně vyrobených dárků jsme od našich kamarádů dostali. S pocitem štěstí a radosti jsme odcházeli domů a těšili se na Štědrý den.

Spajdík

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *