Víkendovka Zootropolis

28. 2. 2020 jsme vyrazili do města Zootropolis plnit výzvy, jako zaječice Judith ve stejnojmenném animovaném filmu. Sraz jsme měli v Jedovnicích na městečku a jeli jsme na základní školu do Sloupu, kde se nám posledně moc líbilo. Víkendovka, co se týče organizace, byla tentokrát trošku jiná. Hry si nepřipravovali vedoucí, ale Skokani. Jako jejich vedoucí však můžu říct, že se tohoto úkolu zhostili bravurně a tento úkol všichni zvládli na jedničku s hvězdičkou! 

Děti se na začátku rozdělily do 4 týmů podle okrsku, ze kterých přijely (tundra, deštný les, savana a polární pustiny). V pátek večer jsme navštívili místní tělocvičnu, kde začal výcvik policajtů. Ten spočíval ve fyzické zdatnosti a také znalosti špionáže. Před spaním jsme si potom pustili film Zootropolis.

V sobotu dopoledne pokračoval výcvik. Po výcviku jsme se šli zregenerovat do bazénu, abychom byli čilí na další výzvy. Výcvik zvládli všichni bravurně a tak jsme mohli přivítat třicítku nových policajtů. Odpoledne dorazil na policejní oddělení případ, že byl ze školy odcizen velmi drahý počítač. My jsme museli navštívit svědky události a na základě jejich výpovědí jsme určili popis pachatele. Tím, kdo by to byl řekl, byl ježek. Všichni policisté si večer za pomoc při vyšetřování šli pro odměnu.

Po náročném dni jsme ulehli do spacáků a v neděli dopoledne jsme vyrazili směr naše domovy.

Peťa

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *