Zimní olympijské hry

Jako v Soči si mohli připadat všichni, kteří se vydali o jarních prázdninách s námi na víkendovku. Společně jsme odcestovali z Jedovnic až do Buchlovic, kde byla olympiáda zahájena. K olympiádě patří i maskoti a naším maskotem byl zajíc, který nás provázel celý víkend a rozveseloval všechny sportovce.

Na olympiádě se mezi sebou utkali zástupci zemí Německa, Ruska a Švédska. Již první den se večer rozdávaly medaile za slalom a štafetu na lyžích. Všechny týmy si namalovaly vlastní vlajky a druhý den začalo pořádné zápolení. Země na olympiádu poslaly výborné krasobruslaře a na ledě za doprovodu hudby probíhaly krásné kreace. Diváci obdivovali piruety, otočky a celkovou sehranost párů na ledě. Po obědě a lehkém odpočinku sportovců, přišel na řadu biatlon, curling, hokej a další zimní sporty.

Večer při předávání medailí tak všichni zářili radostí z vydařených výkonů a už jsme se těšili domů, až se pochlubíme medailemi, které nám cinkali na krku. Díky jednomu víkendu jsme zažili Soči na vlastní oči.

 

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *