Bubušou

Po lampionovém průvodu následovala před kulturním domem Bubušou. Pro všechny, kteří přišli, byl připravený oheň k opečení špekáčků, strašidelné občerstvení s dýňovými specialitami, ale hlavně celý večer patřil malým strašidlům, čarodějnicím a duchům.

Děti, které přišly ve strašidelných převlecích, a že jich nebylo málo, získaly malou odměnu v podobě svítícího náramku. Ze všech strašidel jsme vybrali nejpovedenější masky a mohu Vám potvrdit, že některé děti byly opravdu k nepoznání. Mezi oceněnými byli převážně čarodějnice, ale nechyběla ani malá dýně.

Strašidelný večer se nesl v duchu soutěží pro děti. Děti navštěvovaly připravená stanoviště a na nich plnily úkoly. Za splněné disciplíny dostávaly mince, které si vyměňovali v kouzelném baru za ceny.

Bubušou se pomalu chýlila ke konci a my vyhlašovali poslední soutěž pro malé i velké a to o Nej dýni. Velký úspěch u malých i velkých mělo žonglérské představení se svítícími kuželkami a míčky. Díky hbitým prstům paní Dáši z divadélka Kufr vznikaly ve tmě kouzelné světelné obrazce.

Těšíme se na viděnou zase příští rok a shánějte si již teď semínka dýní.

Spajdík

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *