Cesta pohádkovým lesem

Již tradičně pro širokou veřejnost pořádali Pionýři cestu pohádkovým lesem. V pátek podvečer měli tak možnost všechny děti a jejich rodiče navštívit pohádkový les. Letos se můžeme pochlubit 300 návštěvníky.

Na začátku každý obdržel startovní lístek, do kterého na všech pohádkových zastaveních sbíral razítka. Po cestě pohádkovým lesem potkali malí i velcí celkem 12 pohádkových stanovišť.

 Navštívili tak včelku Máju s Vilíkem, zacvičili si s Bobem a Bobkem, podívali se na nešiky Mata a Pata a cestou jim splnila přání zlatá rybka, nebo kouzelné sluchátko od Macha a Šebestové. Cesta vedla  až  do Šmoulí vesničky, kde kousek od ní zrovna vařili Pejsek s Kočičkou svůj narozeninový dort. Co by to bylo za pohádkový les, kdyby v něm nebyla perníková chaloupka, ze které si děti odlouply perníček na posilněnou, aby uchránili Karkulku před vlkem a vůbec došli ke kamarádům Jů a Hele. Nechyběli  ani dětmi oblíbení kamarádi ze Čtyřlístku.

Kdo to zvládl a pohádkovou trasu došel až do konce, získal pamětní list a mohl se po vyčerpávající cestě občerstvit a opéci špekáčky. Děkujeme všem, kteří na pohádky nezanevřeli a stále věří, že dobro zvítězí nad zlem, jak už to v pohádkách bývá a dorazili na náš pohádkový les. Ještě větší poděkování však patří účastníkům, kteří pro nás všechny pohádky hráli.  Teď už ale zazvonil zvonec a pohádkového lesa je konec. 

Spajdík

Zařazeno v kategorii: Akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *