PioMiss

Dne 20. 1. 2017 v 17:00 hodin jsme se sešli v naší klubovně v Jedovnicích, kde se konala Miss Pionýr. Po obsazení všech volných židlí, představení poroty a milém úvodu jsme se pustili rovnou do soutěže.

Dívky soutěžily ve čtyřech disciplínách: Napřed se nám všechny postupně představily. Dozvěděli jsme se od nich odkud pochází, do jaké třídy chodí, co mají rády a spoustu dalších zajímavostí. Po představení následovala volná disciplína, ve které nám holky předvedly co umí a v čem vynikají. Byli jsme svědky vytrvalého skákaní přes švihadlo a nebo bravurného zpěvu. Třetí disciplína, která se zajisté líbila všem přítomným ženám, byla módní přehlídka, kde nám dívky předvedly nejlepší kousky ze svého šatníku. Čtvrtá a zároveň poslední disciplína byla „tajná“. Porota zadala holkám nelehký úkol: v časovém limitu 30 sekund si měly na sebe obléci co nejvíce oblečení. Musím uznat, že tuhle disciplínu dívky zvládly nad očekávání všech přítomných.

Po těchto všech disciplinách byla krátká přestávka, během níž mohli přítomní diváci volit Miss sympatii. Po krátké přestávce na občerstvení jsme se všichni dočkali toho, na co jsme celé odpoledne čekali – vyhlášení. A jak to celé dopadlo?? 

Miss sympatie a největší přízeň diváků získala Agátka Kopanická. Druhou vicemiss se stala Adélka Janíčková, první vicemiss se stala Markétka Ognarová a titul PioMiss pro rok 2017 získala Lucinka Dohnalová. Všem odvážlivým soutěžícím gratulujeme, děkujeme za účast a na všechny se budu těšit příští rok, při dalším ročníku Miss Pionýr.

Na fotodokumentaci soutěže se můžete podívat na následujícím ->odkazu<-.

pioKamča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *