Pololetní prázdniny

O pololetních prázdninách bylo v klubovně velmi rušno. Instruktoři nejmladšího oddílu nachystali pro Kuňky celodenní program na téma Pojďte s námi do pohádky!

Děti tvořily dvě království – Růžové a Slunečnicové. Jejich úkolem bylo za celý den v soutěžích a úkolech získat dostatek královských dukátů, aby se království mohlo zúčastnit velmi váženého představení loutkového divadla. Účast na takovémto představení je pro každé království velmi důležitá pro reprezentaci a sjednávání různých dohod, a proto tam žádné království nesmí chybět. A tak se království zvesela pustila do získávání dukátů.

Prvním místem, které jsme všichni navštívili, bylo území patřící trpaslíkům. Ve sněžných hroudách se ukrývaly diamanty, které jsme trpaslíkům pomohli vytěžit. Trpaslíci nám byli vděční a bohatě se nám odměnili.

V klubovně jsme se s královským šaškem naučili několik nových písní, a protože jsme perfektní zpěváci, opět jsme od šaška obdrželi nějaký ten dukátek.

Během svačinky nás v klubovně navštívila ježibaba, která si nemohla uvařit elixír mládí, protože jí chyběla jedna ingredience – tyčinky z masožravé rostliny. Za masožravou rostlinou jsme se vydali, tyčinky získali a s ježibabou je vyměnili za dukáty.

Po cestě zpátky jsme vyslechli rychtáře jedné vesničky, kde se ztráceli obyvatelé. Prý za to všechno může vodník, který ukrývá duše těchto hodných lidí ve svém rybníce. Nemeškali jsme a duše lidí jsme zachránili.

Královstvím už chybělo jen pár dukátů, o které soutěžila v pohádkovém kvízu. Poté si království mohla koupit vstupenky na představení O ztraceném štěstí. Divadla jsme si všichni moc užili, děkujeme tedy paní Charvátové a slečně Kraváčkové za krásný umělecký zážitek! 

Na více fotografií se můžete podívat !!!ZDE!!!

Nikča (Štěně)

Zařazeno v kategorii: KUŇKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *