Madagaskar

O velikonočních prázdninách jsme obdrželi dopis, ve kterém byl velice důležitý úkol určený pouze pro Nás. Zoo z New Yorku nás v něm poprosila o pomoc. Potřebovala zjistit, zda dělají dobrou věc, když posílají některá zvířata do divočiny na ostrov Madagaskar. Měli jsme tedy za úkol vše fotit, aby měli důkaz, že Madagaskar je to pravé místo pro zvířata ze zoo.

Když jsme byli v tom focení, zdokumentovali jsme i ostatní zvířata. Třeba díky Nám v New Yorku přibudou některé nové druhy živočichů… Jízdenky na Madagaskar jsme museli najít. Byly schovány ve vajíčku tučňáků. Neměli jsme to jednoduché, snažili se nás totiž zadržet lovci zvířat (házeli po nás sněhové koule), ale my jsme se nevzdali a jízdenky jsme po chvíli našli! Konečně jsme mohli odjet na Madagaskar!

Na místě Nás přivítal lev Alex, který nás celý pobyt na ostrově měl na starosti. Díky nám se Alex nadlábl svých milovaných flákot. Jejich sběr pro nás nebyl jen tak, museli jsme se dostat přes pavučinu zlého hladového pavouka. Jedinou cestou bylo nasbírat pro pavouka brouky, aby se najedl a nechal nás projít. Druhý den jsme si zahráli na opice a lemury. Úkolem bylo posbírat 10 banánů a složit z nich zadaný ornament. Problém byl, že banány byly v území fos, kočkovitých šelem, které na nás po různých časových intervalech útočily. Potom jsme zachraňovali kachničky před krokodýly, vařili medicínu pro Melmena, vyráběli korunu krále Jelimána a plno dalších her.

Za odměnu jsme všichni od Alexe získali ceny a užili si závěrečnou párty s ovocem a koktejly. V sobotu jsme se s Madagaskarem rozloučili a plní zážitků se vrátili zpět domů.

Na fotky z víkendovky se můžete podívat ve fotogalerii.

Karča (Šéfová)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *